Vrátenie tovaru a reklamácia

 

 

 
 
Vrátenie tovaru

Neposkytujeme výmeny, ale máte možnosť vrátiť nenosený, nepoškodený tovar bez známok používania v pôvodnom priehľadnom obale a s visačkami do 30 dní.

Vrátenie tovaru je jednoduché a celý proces vám zaberie len pár minút.

Prvým krokom pre vrátenie tovaru je vyplnenie e-mailu (do vybranej kolónky nižšie) a čísla objednávky. Číslo objednávky nájdete na faktúre alebo vo vašom potvrdení e-mailu o objednávke.

Vyberte si produkt(y), ktoré chcete vrátiť z formulára.

V formulári si zvolíte dopravu, ako k nám chcete vrátený tovar dopraviť. Môžete si vybrať medzi Zásielkovňou a vašou vlastnou dopravou.

V prípade, že si zvolíte vašu vlastnú dopravu, pošlite tovar na adresu našeho skladu: Get Fashion s.r.o. - Stylovej.cz, U Továren 256/14, Praha 102 00.

Nikdy neposielajte vrátený tovar na dobierku. Zamestnanci skladu nemajú možnosť zásielku prevziať a zaplatiť.

Zvolili ste si v objednávke službu jednoduchého vrátenia za 19 Kč? Doprava vám nebude z refundácie účtovaná.

Môžete si tiež vybrať, či chcete vrátiť peniaze alebo využiť možnosť vystavenia voucheru v hodnote vráteného tovaru, ktorý využijete kedykoľvek na budúci nákup.

Ako zabaliť tovar?

Vrátený tovar poriadne zabalete napríklad do obalovej fólie, papiera, igelitovej tašky alebo papierovej krabice. Odnesieť do vášho zvoleného výdajného miesta v sieti Zásielkovna alebo GLS.

Tovar vráťte kompletný, nesmie byť upravený, opotrebovaný alebo poškodený. Máme právo posúdiť, či je vrátený tovar nepoškodený, neporušený a či ste svojím nevhodným zaobchádzaním neznižovali jeho hodnotu. Ak tovar poškodíte alebo opotrebíte nesprávnym zaobchádzaním alebo neprimeraným skúšaním, tovar vám bude vrátený na vaše náklady a nebude refundovaný.

Ak ste si zakúpili tovar na našom českom e-shope www.donlemme.cz, použite formulár na našom českom e-shope. Tento formulár je určený výhradne pre zákazníkov z Čiech.

 

 
 

Ako sa balíček dostane k nám v poriadku, skontrolujeme ho a vašu refundáciu vybavíme najneskôr do 14 pracovných dní.